Přeskočit na obsah

Cesta na sever – Tallinn a Helsinki; z Čech -> Polsko, Litvu a Lotyšsko

Prý byste chtěli vidět pár fotek z dovolené aneb cesta na sever – Tallinn a Helsinki. Tak na Tallinn a Helsinki si budete muset počkat, kousek cesty je ale tady.

Přestože bych ráda viděla svět, zatím se mi mnoho zahraničních výletů nepoštěstilo. Minulý týden jsem se s kamarádkou a jejím přítelem vydala na cestu do Tallinnu a výlet do Helsinek. Vzhledem k tomu, že jsem byla jen pasažér na zadním sedadle, krátila jsem si čas po svém – focením za jízdy, posloucháním audioknih, podcastů a hudby a samozřejmě spaním. Vás by mohla zajímat ta fotografická část.

Fotili jste někdy za jízdy v autě? Pokud ano, asi jste si všimli, že není vždy úplně jasné, co se na fotce nakonec objeví – strom, strom, strom, šmouha, sloup, šmouha,… Základní pravidlo je, nesnažit se vyfotit nic, co je přímo u silnice. Musíte se zaměřit víc do dálky. Tak už konec mluvení. Tady je pár fotek z cesty. Většina focená za jízdy (všechny kromě moře a racků 😉). Na fotky z Helsinek se můžete těšit zase příště.

PS: Poznáte, které fotky jsem fotila telefonem a které foťákem? Ano, prezentuji tady fotky z telefonu 😉. Je to jen pár rychlých cvaků z dovolené.