Diana & Michal – Svatba v Praze v Dolních Počernicích

Novomanželé na přehradě v Dolních Počernicích

Další svatba v Praze. Didi a Michal si zamilovali park v Dolních Počernicích natolik, že se rozhodli v něm zahájit svůj společný život. Přípravy a hostina probíhaly v nedaleko umístěném Penzionu Český statek. Prozíravě se na poslední chvíli rozhodli posunout místo obřadu pod stromy, uprostřed parného léta ideální místo. Zasnoubení byli dlouho, svatební den byl promyšlený a doladěný do posledního detailu. Michala první pohled na nevěstu dojal a nevěsta ho pak i chvíli potrápila, než řekla své „ano“.

Místnost pro hostinu byla sice hodně tmavá, ale byla vyzdobená světýlky, která dodávala pohádkovou atmosféru. Když jsme šli později odpoledne fotit do parku, potkali jsme manželský pár s malou dcerou, který novomanželům přál ke sňatku, sami tam slavili výročí své svatby, kterou měli na tomto místě před několika lety. Opět jsem si připomněla, jak šťastný den svatba je. Novomanželé vždy vykouzlí úsměv na tváři i úplně cizím lidem.

Odjíždět se mi vůbec nechtělo.

A víte, jak je ta Praha malá? Část rodiny ženicha je z Radotína. Moje mamka, když začínala učit ve školce, měla ve třídě ženichova strýce!