Přeskočit na obsah

Svatební fotografka – Svatby v Praze, středních Čechách, na Vysočině i v horách

„Všichni jsme trochu divní. A život je trochu divný. A když najdeme někoho jehož podivnost je kompatibilní s naší, spojíme se s ním a dostaneme se do vzájemně uspokojující podivnosti – té se říká láska – pravá láska.“

– Robert Fulghum, True Love

Ať už plánujete malou svatbu nebo velkou, uvnitř nebo venku, moc ráda budu její součástí. V letošní sezóně nabízím pouze focení 1-3 hodiny.

V každém případě se můžete těšit na:

 • přátelský přístup
 • kvalitně a rychle zpracované fotografie
 • první fotografie budete mít v online galerii do 24 hodin
 • hotová galerie v tiskové kvalitě na USB
 

Ceník svatebního focení

základ

 

 • 3 hodin focení během svatebního dne
 • 4 tištěné fotografie A4
 • předsvatební focení
 • doprava po Praze zdarma

8 500 Kč

Svatba v Liberci - Galerie Liberec

obřad

 

 • nafocení obřadu, skupinové a novomanželské fotografie (1 hodina)
 • 4 tištěné fotografie A4
 • doprava po Praze zdarma

4 500 Kč

Dopravu na místo svatby a zpět (pokud jde o akci mimo Prahu) počítám z Radotína, cena je 6 Kč/km.

Každá hodina focení navíc stojí 1 500 Kč.

 

Průběh naší spolupráce

Setkání, seznámení

Předtím, než se potkáme ve Váš svatební den, ráda Vás poznám alespoň prostřednictvím video hovoru. Nejlepší je se na něm domluvit pár týdnů před termínem svatby, kdy už máte jasnou představu, jak chcete, aby Váš den vypadal a budete mi o tom moct vyprávět.

Prstýnky na větvičce psího vína

Smlouva

Až se společně domluvíme, že budu Vaší fotografkou, uzavřeme smlouvu. Smlouva jasně říká, co se stane, co dostanete, kde mám kdy být a tak.

Podepsáním smlouvy se závazně domluvíme na termínu a na jejím základě Vám pošlu fakturu na uhrazení 40% z ceny Vámi vybrané kolekce. Tato částka slouží jako rezervační poplatek.

Zbylou částku budete platit až po svatbě, až ode mě dostanete první digitální fotografie. 

Obě faktury budou zaplaceny bezhotovostně.

ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Určitě Vás ale zajímá, kdy dostanete hotové fotky a v jaké podobě. 

Do dvou dnů po svatbě Vám pošlu odkaz s prvními fotografiemi z Vašeho dne. 

Další fotografie pak budu v následujících dnech nahrávat do této galerie (odevzdání hotové galerie se všemi záběry mi trvá 2-3 týdny). Nebudete na fotografie čekat měsíce. Galerii můžete hned sdílet se svými nejbližšími. 

Upravené fotografie ve formátu JPG v kvalitě pro velkoformátový tisk dostanete pak na USB disku.

Fotoknihy a alba uchovávají naše vzpomínky

Tištěné fotografie a další produkty

Polaroid - Instax

Mám k dispozici hybridní polaroid. Je to foťáček, kterým uděláte fotku a ta se hned vytiskne. Ten můj je zvláštní tím, že tyto fotky ukládá i v digitální podobě na kartu a umožňuje opakovaný tisk fotografií. 

K čemu je to dobré? Maminky, babičky i tetičky chtějí často fotografie co nejdřív a hned je vlastně ta nejlepší varianta. Když máte na svatbě polaroid, máte vyhráno.

Nabízím možnost zapůjčení tohoto polaroidu na Vaši svatbu. Za půjčení nic neplatíte. Zaplatíte jen filmy a to jen ty, které skutečně použijete. Jeden film obsahuje 10 snímků a stojí 300 Kč (takže 30 Kč za jednu fotku).

Příklad: Řeknete, že chcete na svatbu 70 snímků z polaroidu, to je 7 filmů, nakonec ale nafotíte jen 40 snímků, zaplatíte tedy jen 4 filmy. 

Mohu Vám půjčit Instax - jen řekněte

Fotokniha

Fotoknihy jsou krásná památka, kterou můžete mít celé roky položenou na konferenčním stolku a ve volných chvílích jí listovat a připomínat si momenty z Vašeho svatebního dne. 

Knihy mohou mít různé podoby a velikosti, proto se jim věnuji na zvláštní stránce

Proč si nechat udělat knihu ode mě? Vím, kde knihy objednat, umím ovládat programy, ve kterých se knihy připravují a jejich příprava mě baví. Ze zkušenosti mohu říct, že málokdo si najde čas na přípravu knihy. Většinou se to odkládá a pak k tomu nedojde. 

Fotoobrazy a tisk fotek

Fotografie, které vytiskneme nám zůstanou navždy. Nemusí jich být tisíce, jen těch pár, které zachycují důležité momenty našeho života, nebo i ty běžné, prostě ty, které nechceme zapomenout.

Tisk dává fotografii život. Pokud nechcete investovat do fotoknihy, můžete zvolit fotoobraz. Obrazy je možné natisknout na plátno a natáhnout na rám, na plastovou desku nebo kovovou desku.

Ceník tisku fotografií na fotopapír

10 ks: 10×15 … 250 Kč

10 ks: 15×23 … 350 Kč

5 ks: 20×30 (A4) … 550 Kč

Ukázky ze svatebních galerií