Míša & David

Svatba v Liberci - Galerie Liberec

Naše cesty se s Alžbětou zkřížily, když jsme v roce 2018 se snoubencem (teď manželem) plánovali naší svatbu.

Alžbětu jsem našla na instagramu, když jsem hledala inspiraci k svatbě, a hned mě její fotky zaujali: fotila a editovala přesně tak, jak se nám s manželem líbí: nedělala z lidí umělé, perfektní modelky, ale dodala všem tu správnou jiskru. Fotky byli plné světla a štěstí – tak přesně jsme chtěli i naše fotky.

Alžběta navrhla schůzku, kde jsme si řekli, jak vše bude probíhat. Následujících týdnech jsme podepsali smlouvu, zaplatili zálohu a čekali na náš velký den.
Byla jsem velmi spokojená s Alžbětinou komunikací – vždy hned odpověděla.

Ráda bych podotkla, že patřím k lidem, co miluje fotografie a hrozně ráda díky ním zpětně prožívám své životní okamžiky: a díky Alžbětě moje vzpomínky na svatbu jsou zachycené přesně tak, jak jsem si je vysnila a nesmírně ráda se k našim fotkám vracím.

Během svatebního dne se Alžbětě podařilo vše zachytit bez toho, aby jakýmkoliv způsobem narušovala svatební program: vlastně jsme s mužem i zapomněli, že nás někdo neustále sleduje a fotí, což bylo strašně příjemné. Nejlepší bylo, že jsme fotky dostali velice rychle! Dalo by se říci, že než mi zmizela kocovina, už jsem měla většinu fotek a mohla jsem se začít kochat.

Když jsme si vybrali naše favority k tisku, fotky jsme dostali nádherně zabalené v dárkovém balení, se stylovým flash drivem a dárečkem. Kvalita tištěných fotografií byla také velmi dobrá.
To, že jsme s Alžbětou byli velmi spokojení rádi dokážeme tím, že ji i na dále budeme prosit o zachycení našich velkých momentů: jako je například nyní těhotenství a fotky miminka.

Mrázkovi