Video recenze od Tatevik

Přepis:

Když jsme se zasnoubili a začali jsme připravovat svatbu, měla jsem představu o tom, jak by měly fotky vypadat. Takže když jsem začala vybírat fotografa a narazila jsem na Alžbětiny fotky a její profil a web, v tu chvíli jsem věděla, že ona bude naše fotografka.
Opravdu se mi její fotky líbily, protože to, co jsem hledala je zachycení momentů, obličeje lidí. Chtěla jsem, aby fotky vyprávěly příběh a to je přesně to, co jsem v Alžbětiných fotkách viděla.
Napsala jsem jí. Komunikace byla vždy snadná. Bylo pro nás důležité i to, aby fotograf mluvil anglicky, protože ani já ani můj snoubenec nemluvíme plynně česky.
Alžběta odpověděla a od toho komunikace pokračovala. Rozhodli jsme se, co chceme a setkali jsme se, což bylo skvělé.
Byla otevřená našim nápadům a byla velmi vstřícná. Taky nám dala řadu nápadů, které nám moc pomohly. Pokud hledáte chytrou, vtipnou a vážně skvělou profesionální fotografku na vaši svatbu, opravdu Alžbětu doporučuji. Nebudete litovat.
I naši hosté, byli velmi potěšení, přišli za mnou, dokonce i po svatbě a řekli, vaše fotografka byla vážně skvělá, milá a vtipná a vážně se nám líbila. A já odpovídala, že mě taky, to mě moc potěšilo.