Vánoce v Krakowě – textury pro Vás

Říkáte si, že je únor a já píši o Vánocích. Ano, takhle vypadá prokrastinace. Měla bych psát úplně jiné věci (diplomku), takže se konečně dostávám k tomu, co už mám několik měsíců v plánu. Nebudu psát o tom, jak jsem do Krakowa jela a ve vlaku se seznámila s upovídanou Polkou a trochu zmatkující Kanaďankou, ani o tom, že jsme všichni mluvili česky (a pakže čeština není světový jazyk!), o ubytování, počasí, ani jídle, ale dárku, který jsem pro Vás odtamtud přivezla.

Během svého pobytu v Krakowě jsem posbírala 3 série textur z města, o které jsem se s Vámi chtěla podělit. K čemu takové textury jsou dobré? Sama je používám docela dost. Přidávám je do fotek, kde mám určitý výtvarný záměr, kde je pozadí příliš fádní, nebo chci jednoduše experimentovat. V poslední době jsem si oblíbila hlavně textilní povrchy, ale k těm výraznějším se časem zase vrátím.

Jak přesně textury používám budu brzy sdílet ve videu, zatím si stáhněte první balík textur a pošlete mi ukázky toho, co s nimi uděláte Vy.

Ano, textury jsou volně ke stažení po vyplnění formuláře. Můžete je použít do jakéhokoli svého díla. Když pak někomu řeknete, odkud textury máte a pošlete je na tuhle stránku, budu ráda.

Budou další balíčky materiálů, které by se Vám mohly hodit, tak zůstaňte v kontaktu.

Vánoce v Krakowě