Přeskočit na obsah

O mně – Kontakty & mnohem víc

Jmenuji se Alžběta

klidně mi říkejte Bety!

 

Když říkám, že jsem fotografka, myslím to vážně. Focení je moje práce i hobby. Začalo to zcela neškodně focením kamarádek na automatický filmový foťáček, když jsem byla ještě na základní škole. Přešlo přes fázi zabavování kompaktního digitálního foťáku tátovi a focení detailů a kytiček, přes vlastní ultrazoom – jak docílím toho, aby to pozadí bylo rozmazané? a první experimenty s kinofilmovou zrcadlovkou.

Na střední školu jsem šla výtvarnou a k osmnáctinám mi naši místo na řidičák přispěli na první digitální zrcadlovku. A od té doby šly všechny mé přebývající finance do tohoto koníčku. Ve třetím ročníku bakalářského studia jsem si založila živnost a vedle učení na ZUŠ a studia na VŠ jsem začala podnikat. Jako vedlejší činnost jsem focení provozovala do ledna 2018, od února už je focení mou hlavní formou obživy.

Vzhledem k tomu, že pracuji z domova, nosím do práce pohodlné oblečení a chodím nenamalovaná. Proto mě můžete docela rozhodit, když se zastavíte bez předchozí domluvy ;). Jsem ale spolehlivá, dochvilná a trochu tvrdohlavá (že jo mami?). 

Jsem kreativec, kromě focení taky maluji. Nejraději Mám akvarel, moji práci můžete najít pod záložkou Výtvarno. Občas něco spíchnu na stroji a ráda vařím. Jsem milovník čaje a čokolády. 🙂

 
 

Focení je má hlavní vášeň, věnuji se ale i výuce. Učím jak fotografii, tak výtvarnou tvorbu – malování, kreslení, výtvarnou přípravu. Mám zkušenost s výukou dětí, dospělých i seniorů. 

 

fotografka@alzbetakopriva.cz