Přeskočit na obsah

Rodinné focení – páry, malé i velké rodiny – ateliér, exteriér i lifestyle focení u Vás doma

Jste pár či rodina tří, čtyř nebo klidně šesti a chtěli byste nějaké nové fotky? Pak jste na správném místě. Můžu Vás přijet nafotit k Vám domu, na zahradu k babičce nebo kamkoli ven – sejít se můžeme v lese, v parku, na louce, na kopci, na cestě, v zoo, v botanické zahradě nebo se společně vydat na výlet. 

Čekáte miminko a chtěli byste pár pěkných fotek bříška? Těhotenské focení můžeme také naplánovat kamkoli, záleží na Vás, jakou máte představu – pro krásné, čisté, kontrastní, černobílé fotky je vhodné zvolit ateliér – ať už se jedná o samotnou maminku nebo i párové fotky. Intimní, v přirozeném prostředí, u okna, na posteli – ty jsou nejlepší u Vás doma a nebojte se, skutečně není potřeba hodně místa, fotit se dá v paneláku, v bytovce i rodinném domě. Vzdušné, sluníčkové, hravé fotky pak nejlépe vzniknou venku. Ukázky najdete v galerii dole.

Ať půjdeme fotit kamkoli, je důležité myslet i na čas, kdy budeme fotit. V zimě je mnohem kratší dobu světlo, proto je čas omezenější. Nejkrásnější čas pro focení je vždy hodinu a půl před západem slunce nebo začít fotit chvíli před východem slunce a pokračovat hodinu po východu.

Máte zájem o novorozenecké fotografie? Jak jste si možná všimli, nefotím novorozené děti zabalené do wrapů a šátků, na to jsou jiní odborníci, focení miminek ale zbožňuji. Novorozence fotím nejraději v domácím prostřední, s rodiči nebo alespoň maminkou (volné, lifestylové focení). Ráda přijedu za Vámi domu a budu fotit, jak se k sobě tulíte, mazlíte, jak se navzájem poznáváte a užíváte si jeden druhého. Nejmenším novorozencem je miminko velmi krátkou chvíli, chá

Ceník rodinného, párového, individuálního focení

Pár hodin běžného dne - Lifestyle (Rodiny, páry, těhotenské focení)

  • u Vás doma, v parku, v zoo, v botanické zahradě, na kopci, pod kopcem, v lese, nebo pojďme třeba na pouť!…
  • 1-2 hodiny focení 
  • kolekce editovaných fotografií v elektronické podobě ve formátu JPG ve dvou velikostech – ve velikosti pro online sdílení a ve velikosti vhodné k tisku

4 300 Kč

SETKÁNÍ V ATELIÉRU (RODINY, PÁRY, TĚHOTENSKÉ FOCENÍ)

  • focení v ateliéru pro 1-6 osob
  • 1-2 hodiny v ateliéru 
  • kolekce editovaných fotografií v elektronické podobě ve formátu JPG ve dvou velikostech – ve velikosti pro online sdílení a ve velikosti vhodné k tisku

6 500 Kč

Tisk fotografií

10 ks: 10×15 … 250 Kč

10 ks: 15×23 … 350 Kč

5 ks: 20×30 (A4) … 550 Kč

Všechna focení je nutné objednat předem.

Fotoknihy a alba uchovávají naše vzpomínky

Cesta

Ráda přijedu kamkoliv po republice. Když fotím mimo Prahu, cestovné stojí 6 Kč/km (počítáno z Radotína i se zpáteční cestou). Není problém domluvit na jeden den třeba dvě rodiny na stejném místě a dopravu pak rozpočítat – zamyslete se, jestli máte v okolí někoho, kdo by do toho šel s Vámi ;).

Lifestyle rodinné focení v přírodě s dětmi na procházce

Průběh focení

U rodin je průběh občas nepředvídatelný. Obecně vzato, domluvíme se předem na tom, jakou máte představu, co by bylo dobré vzít s sebou a tak. 

Když jsme venku, mohou děti víc blbnout, můžete vzít balon, bublifuk, deku a celkově je to volnější. Při focení v ateliéru už jsem sice měla taky míče, míčky a hokejky, ale není to úplně ono.  

Délka focení se odvíjí podle toho, jaká je nálada a jak daleko jdeme.

Úprava fotografií

Fotografie nechávám v přirozených barvách, aby byly nadčasové. Nedělám žádné velké retuše – odstraňuji to, co by nebylo vidět třeba za týden – to znamená pupínky, škrábance, u dětí pak odřeniny, razítka na rukách a podobně. Pokud chcete odstranit nějakou jizvu, stačí říct. 

Předání fotografií

Fotografie nejdřív posílám prostřed

Fotografie nejdříve posílám prostřednictvím online galerie, odkud si je můžete stáhnout a hlavně z vybrat ty, které budete chtít vytisknout.

Až budou fotky vytištěné, pošlu Vám je i ve formátu JPG v rozlišení pro velkoformátový tisk, kdybyste si je chtěli sami nechat v budoucnosti dotisknout.

Neupravené fotografie nejsou hotové, tudíž je ani nepředávám. Není možné si odnést celou složku needitovaných snímků, ani snímky ve formátu RAW.

Rodinný fotograf Praha

Galerie portrétů, rodin, párů i jednotlivců z ateliéru i přírody