Přeskočit na obsah

Recenze od klientů

Adam

Úžasný přístup, na všem se šlo v pohodě domluvit🙂. Nádherné svatební fotky! I přes to že nejsme zrovna typy na focení, Betty to zvládla bravurně.

Mohu doporučit všemi deseti!

Adam

Míša & David

Svatba v Liberci - Galerie Liberec

Naše cesty se s Alžbětou zkřížily, když jsme v roce 2018 se snoubencem (teď manželem) plánovali naší svatbu.

Alžbětu jsem našla na instagramu, když jsem hledala inspiraci k svatbě, a hned mě její fotky zaujali: fotila a editovala přesně tak, jak se nám s manželem líbí: nedělala z lidí umělé, perfektní modelky, ale dodala všem tu správnou jiskru. Fotky byli plné světla a štěstí – tak přesně jsme chtěli i naše fotky.

Alžběta navrhla schůzku, kde jsme si řekli, jak vše bude probíhat. Následujících týdnech jsme podepsali smlouvu, zaplatili zálohu a čekali na náš velký den.
Byla jsem velmi spokojená s Alžbětinou komunikací – vždy hned odpověděla.

Ráda bych podotkla, že patřím k lidem, co miluje fotografie a hrozně ráda díky ním zpětně prožívám své životní okamžiky: a díky Alžbětě moje vzpomínky na svatbu jsou zachycené přesně tak, jak jsem si je vysnila a nesmírně ráda se k našim fotkám vracím.

Během svatebního dne se Alžbětě podařilo vše zachytit bez toho, aby jakýmkoliv způsobem narušovala svatební program: vlastně jsme s mužem i zapomněli, že nás někdo neustále sleduje a fotí, což bylo strašně příjemné. Nejlepší bylo, že jsme fotky dostali velice rychle! Dalo by se říci, že než mi zmizela kocovina, už jsem měla většinu fotek a mohla jsem se začít kochat.

Když jsme si vybrali naše favority k tisku, fotky jsme dostali nádherně zabalené v dárkovém balení, se stylovým flash drivem a dárečkem. Kvalita tištěných fotografií byla také velmi dobrá.
To, že jsme s Alžbětou byli velmi spokojení rádi dokážeme tím, že ji i na dále budeme prosit o zachycení našich velkých momentů: jako je například nyní těhotenství a fotky miminka.

Mrázkovi

Míša a David

Nafsika Periklis Wedding 2019

We are very happy with Alžběta’s wedding photos. She is a very friendly and professional photographer. Even though, it was her first Christian Orthodox wedding, the photos taken were excellent! She was able to capture the emotions into the photos. We trusted her artistic point of view for the after-wedding photoshooting and the result was amazing! Highly recommended!!!

Nafsika Marina Smyrli

Svatba v Prokopském údolí

Nádherné fotky, skvělá komunikace, uvolněná atmosféra při focení, máte pocit, že jste kamarádi a znáte se mnoho let 🙂

Barča a Láďa

Profesní fotky

Moc děkuji za pěkné fotky!
Nejdřiv jsem byla nervózní, ale díky vám jsem strávila šťastný čas a i samozřejmě jsem dostala skvělé fotky.
Ráda bych zase někdy využít vaše služby.

Junko

Svatební focení s Alžbětou…určitě doporučujeme!

Toho, kdo bude fotografovat náš „Den D“, jsme chtěli vybírat obzvlášť pečlivě, protože nám bylo od začátku jasné, že postupem času budou právě fotografie zásadní připomínkou těchto jedinečných okamžiků. Protože nás Alžbětino portfolio zaujalo, domluvili jsme se na společné osobní schůzce a poté jsme měli jasno, že už nemusíme hledat dál. Alžběta nás už tam přesvědčila, že myslí svou práci poctivě a svědomitě (probrala s námi vše důležité do nejmenších podrobností), podle ukázkových fotografií jsme viděli, že její „pohled přes objektiv“ odpovídá našim představám a společné jednání bylo lidské a uvolněné.

Alžběta pak dokumentovala okamžiky celého dne (od přípravy nevěsty až po večerní zábavu), fotila v exteriéru i interiéru, fotila momentky i fotky aranžované, skupinky, dvojice či jednotlivce. Vše z našeho pohledu zvládla na jedničku, velké plus musíme dát za rychlé dodání první sady fotografií (do týdne) a průběžné doplňování elektronického alba v řádu dalších dnů. Kompletní fotografie nám pak Alžběta předala na našem posledním setkání na vkusném a originálním flashdisku v dárkovém balení. Ještě jednou za vše moc děkujeme, Alžběto!

Lucka & Vojta

Video recenze od Tatevik

Přepis:

Když jsme se zasnoubili a začali jsme připravovat svatbu, měla jsem představu o tom, jak by měly fotky vypadat. Takže když jsem začala vybírat fotografa a narazila jsem na Alžbětiny fotky a její profil a web, v tu chvíli jsem věděla, že ona bude naše fotografka.
Opravdu se mi její fotky líbily, protože to, co jsem hledala je zachycení momentů, obličeje lidí. Chtěla jsem, aby fotky vyprávěly příběh a to je přesně to, co jsem v Alžbětiných fotkách viděla.
Napsala jsem jí. Komunikace byla vždy snadná. Bylo pro nás důležité i to, aby fotograf mluvil anglicky, protože ani já ani můj snoubenec nemluvíme plynně česky.
Alžběta odpověděla a od toho komunikace pokračovala. Rozhodli jsme se, co chceme a setkali jsme se, což bylo skvělé.
Byla otevřená našim nápadům a byla velmi vstřícná. Taky nám dala řadu nápadů, které nám moc pomohly. Pokud hledáte chytrou, vtipnou a vážně skvělou profesionální fotografku na vaši svatbu, opravdu Alžbětu doporučuji. Nebudete litovat.
I naši hosté, byli velmi potěšení, přišli za mnou, dokonce i po svatbě a řekli, vaše fotografka byla vážně skvělá, milá a vtipná a vážně se nám líbila. A já odpovídala, že mě taky, to mě moc potěšilo.

Poukaz na focení jsem vyhrála

Poukaz na focení jsem vyhrála v tombole (focení maminka + děti). Velice oceňuji Alžbětin milý přístup, že si dokázala syna (5 měsíců) získat a vytáhnout z něj příjemné úsměvy, kulišácké výrazy i vyplazený jazyk:) Vzhledem k tomu, že jsem focení vyhrála, očekávala jsem, že focení bude pouze na hodinu, ale Alžběta se nám věnovala mnohem déle. Také oceňuji její rychlost ve zpracování fotek a aplikaci, kterou používá ke sdílení fotek, je velice user-friendly. Vyvolané fotky přišly v krásném dárkovém balíčku. Ještě jednou děkujeme za příjemné focení.

Hana V.

Děkujeme za pohodové focení a

Děkujeme za pohodové focení a nádherné fotky

Leinweberová Markéta

Bezvadná komunikace, vstřícný a milý

Bezvadná komunikace, vstřícný a milý přístup a nádherné fotky!!! Všem doporučuji!!

Jana Smržová

Skvělý přístup a hlavně pěkné

Skvělý přístup a hlavně pěkné fotky. Navíc v rekordním čase. Doporučuji!

Monika Hodáčová

Adventní focení

„Focení s Bětkou bylo milým pozastavením v předvánočním čase.
Ze skvělé nálady a příjemného prostředí, zachytila Bětka to nejkrásnější a
fotky nám budou památkou na celý život“
Díky Z+H

Zuzka Breburdová

Máme krásné fotky, přestože děti

Máme krásné fotky, přestože děti zrovna vůbec nespolupracovaly. Klobouk dolů před takovou trpělivostí a šikovností slečny fotografky:). Focení můžeme jen doporučit:)

Anče

Děkuji skvělá práce

Rád bych poděkoval, za skvěle odvedenou práci…děkuji, děkuji moc

Filip

Focení celého svatebního dne

Focení celého svatebního dne

Vřele a všem doporučuji, zvolit si právě Alžbětu za svou fotografku na tak unikátním dni, jakým je svatba a ne jen na něm. Nechali jsme si zdokumentovat celý den od detailů jednotlivých „ingrediencí“, přes přípravy, obřad, hostinu, až po následné veselí a obžerství.

Veliké díky patří Bětce za párové fotky. Při jejich pořizování jsme si ani nevšimli, že jsme foceni. Zpracování fotek bylo velmi rychlé a prakticky do týdne byly fotky dostupné. Alžbětě se povedlo vystihnout celkovou atmosféru svatby a jen díky jejím fotkám si můžeme připomenout celý den a prožít ho tak znovu a naplno.

Věřím, že to není naposledy, kdy jsme využili talentu a citu Fotografky Alžběty Pilařové 

Lucie Jakubcová

Moc dekujeme za krasne fotky!

Moc dekujeme za krasne fotky! Pres detailni (za ktere jsem rada) po reportazni behem obradu a zaverecne pozovaci take nemaji chybu!je v nich vystizeno i misto coz jsme vubec necekali a moc nas to tesi!
Vse bylo bez jedineho problemu a Alžbeta je mila fotografka.
Navic jsme dostali jednu bonusovou panoramatickou fotku ve velkem formatu ktera nas nejvic potesila!
Velke diky a moc doporucujeme.
L+H

Lucie Pošová

Velká spokojenost

Svatební fotograf - Praha

Alžběta je super volba. Měli jsme svatbu v praze, asi 100 hostů a fotografka si i s tímhle větším počtem skvěle poradila. Ocenili jsme mimo jiné i to, že první fotky byly k dispozici již v průběhu následujícího dne a zbytek velmi brzy. Nemuseli jsme tedy čekat několik týdnů, jak to občas u svatebních fotografií bývá. Komunikace s Alžbětou byla také bez nejmenších problémů. Velkou radost nám udělaly vytištěné fotografie, které byly v ceně. Pět z pěti.

Jana R

Svatební focení

Fotografie jsou krásné, navíc musím ocenit i profesionální přístup. Při focení jsme se smáli a celková atmosféra byla skvělá (což je výhoda pro každou vystresovanou nevěstu). Srdečně doporučuji!

Helena

Svatební focení

Marie

Profesní focení

Dita

Boudoir

Amálie